Mijn zomers aan zee

Tracy Rees

Mijn zomers aan zee

Mijn zomers aan zee
€ 17.50
€ 9.99
€ 14.99
In hoeverre kan een plaats je leven veranderen?

1950. Chloe brengt elke zomer door bij familie in Tenby, waar ze eindeloze en onvergetelijke dagen op het strand beleeft. Alle zomers zijn even idyllisch, totdat ze een rijke, veel oudere jongen ontmoet waar ze als een blok voor valt. Op de avond van hun eerste date komt Chloe tot een ontdekking die haar de rest van haar leven zal achtervolgen.

2014. Nora‘s luxe leven verandert drastisch van het ene op het andere moment. In de onzekere tijd die volgt voelt ze zich het meest thuis op de prachtige stranden van Tenby. Maar Tenby verbergt een geheim - en Nora zal leren dat dit kleine stadje aan zee zelfs de meest pijnlijke herinneringen kan helen...

Over Mijn zomers aan zee

Deze ontroerende roman zit vol warmte en wijsheid en laat zien dat het nooit te laat is voor een nieuw begin.
(Psychologies)
Mijn zomers aan zee zit knap in elkaar, leest heerlijk weg en is een perfect zomerboek voor liefhebbers van Lucinda Riley, Rachel Hore of Jojo Moyes.
(Historical Novel Reviews)
De personages zijn warm en levensecht, maar een hoofdrol is weggelegd voor de prachtige, weergaloze kust van Tenby.
(WOMAN)

Uitgaven van Tracy Rees.