Na jaren van politiek engagement neemt Petra De Sutter afscheid van de Wetstraat. In haar nieuwste boek, Dagboek van een politica, blikt ze terug op het bewogen verkiezingsjaar 2024 — haar laatste jaar als politica.

Graag nodigen wij u uit op de voorstelling(en) van Dagboek van een politica. Twee avonden vol inzichten, persoonlijke reflecties en openhartige gesprekken tussen Petra De Sutter en Fien Sabbe.

Programma:

  • Welkomstwoord
  • Gesprek tussen Petra De Sutter en Fien Sabbe
  • Receptie en boekverkoop

We hopen u te mogen verwelkomen:

Dagboek van een politica

Hoe verloopt het jaar van een politica? Wat wordt in openbare zittingen gezegd en wat gebeurt achter de schermen? Lusten politici elkaar rauw of zijn er vriendschappen en samenwerkingen, misschien zelfs over partijgrenzen heen?
Petra De Sutter geeft een ongekende inkijk in de antwoorden op die vragen. In 2024 hield ze een dagboek bij en schreef bijna dagelijks neer wat er in de politiek gebeurde, wat ze zelf te doen had en hoe ze dit alles ervaarde.
Eerlijk, enthousiast, soms kwaad maar altijd vol energie doet Petra verslag van (de aanloop naar) de verkiezingen en de gevolgen daarvan voor haarzelf, partijgenoten en ... lees meer ons land.
Tussen de politieke verslagen door vangt de lezer ook een glimp op van het persoonlijke leven van Petra – een leven vol cultuur, vriendschappen, lekker eten, en heel af en toe een welkome avond bij de tv.

€ 29,99